Novoroční hledačka

Najděte v Neveklově 5 míst, odkud byly pořízeny tyto fotografie. Na každém najdete jednu část tajenky. Hodně štěstí při hledání i v novém roce.


 
 
 
 
 

Registrační poplatky na rok 2021

Vážení rodiče,

registrační poplatky na rok 2021 byly stanoveny na 750 Kč (řádný) a 650 Kč (zlevněný, jež přísluší každému členovi, který má v našem oddíle sourozence, který platí řádný poplatek). Registrační poplatky je možné platit na bankovní účet střediska číslo 2401329324/2010, vedený u FIO banky. Do poznámky pro příjemce, prosíme, uveďte jméno a příjmení člena, za které platíte.

Děkujeme.

Tábor v Osečanech 2020

Pro rodiče, kteří nebyli na informační schůzce o táboru přikládáme soubory s potřebnými dokumenty a formuláři. Veškeré potřebné informace najdete v souboru informace pro rodiče, soubor s přihláškou obsahuje samotnou přihlášku, doporučený seznam věcí na tábor a formulář o bezinfekčnosti, který se odevzdává v den odjezdu na tábor. Dotazník o zdravotním stavu dítěte se také odevzdává v den odjezdu na tábor. Přihlášku je nutné odevzdat do konce května, poplatek za tábor zaplatit do poloviny června.

Informace_pro_rodiče

Přihláška_na_tábor

Dotazník_o_zdravotním_stavu_dítěte

Posudek o zdravotní způsobilosti

Schůzka rodičů o táboře

Orgány státní správy vydaly pokyny a doporučení pro konání letních táborů, proto chceme udělat schůzku rodičů o táboře. Kdo chce osobní setkání, tak ve středu 20.5. od 18 hodin u klubovny. Komu vyhovuje online řešení, tak od 20 hodin na platformě webex. V tomto případě mi pošlete vaši emailovou adresu, na kterou vám zašlu odkaz.

Plány na jaro a ještě dál

V sobotu 22.2. půjdeme na tradiční vycházku na Neštětickou horu. Sraz u klubovny v 9 hodin. S sebou jídlo a pití na celý den (klidně i na opečení na oheň), vhodné oblečení a obutí (náhradní ponožky či rukavice se neztratí) podle počasí a pláštěnku. Návrat kolem 15 hodiny.

20.-22.3. bude oddílová výprava

4.4. okresní kolo Závodu vlčat a světlušek

9.-12.4. bude oddílová velikonoční výprava

24.-26.4. bude výprava pro starší na Ivančenu

22.-24.5. bude oddílová výprava

13. a 27.6. budou táborové brigády

4.-18.7. bude tábor v Osečanech

Akce v lednu

Prahou plnou strašidel

V sobotu 11. ledna se koná další ročník závodu Prahou plnou strašidel.

Závod tříčlenných hlídek probíhá v uličkách Malé Strany a Starého Města, kde účastníci na základě rozluštění více či méně jednoduchých šifer získávají od nalezených strašidel vítězné body. Věkové kategorie jsou: A - ročník 2009 a mladší, B - 2006 a mladší, C - 2003 a mladší. Závod začíná na hřišti u Tyršova domu v 15 hodin.

Odjezd z Neveklova autobusem ve 13:15, sraz ve 13:05, dále pokračujeme vlakem. Návrat podle průběhu závodu (doběh závodních hlídek je pořadateli stanoven na 18:15), takže do Neveklova přijedeme buď v 19:40 nebo ve 20:40. S sebou teplé oblečení a obutí, hlavně čepice a rukavice, včetně náhradních ponožek, jídlo a pití na celý den (v zázemí startu závodu je možné si koupit malé občerstvení), hodinky, tužku, mobil (kdo má) a 100 Kč.

Velmi prosíme rodiče, aby potvrdili účast, abychom mohli vůbec sestavit soutěžní hlídky.

Zimní přechod brd

51. ročník Zimního přechodu Brd se koná v sobotu 25. ledna.

Odjezd autobusem z Neveklova v 06:15, sraz na náměstí v 06:05. Návrat do Neveklova v 17:42.

S sebou budete potřebovat jídlo a pití na celý den (doporučujeme teplý čaj do termosky), vhodné teplé oblečení a obutí včetně náhradních ponožek, rukavic atd. a 100 Kč.

Na místě srazu všech účastníků přechodu (Kytínská louka) je možné koupit teplý čaj a palačinku nebo párek v rohlíku.

NEZAPOMEŇTE KARTIČKY NA VYMĚŇOVÁNÍ.

Rodiče prosíme, aby nám dali vědět, kdo pojede. 

Skautské Vánoce

Informace o vánoční besídce najdete v plakátku zde.

Skautske_vanoce_2019

Akce v říjnu

Nácvik na ufobal

Jelikož se turnaj v ufobalu blíží, zkusíme ho trochu nacvičit u klubovny v sobotu 5. října. Zároveň nanosíme do klubovny nějaké dříví, abychom přežili blížící se zimu. Sraz u klubovny ve 14 hodin, svačinu sebou.

UFOBAL

Turnaj v ufobalu se letos koná v sobotu 12. října v Týnci nad Sázavou. Odjezd autobusem z Neveklova v 6:58, sraz na Malém náměstí v 6:50. Návrat podle průběhu turnaje, nejpozději do 19:39 v Neveklově. S sebou vhodné sportovní oblečení a obutí, pití a 130 Kč (z toho 100 Kč je na startovné, ve kterém je obsažen oběd a svačina). Bylo by velmi vhodné vědět, kdo pojede, abychom mohli dopředu připravit soutěžní družstva.

Oddílová podzimní výprava

Letos se o podzimních prázdninách podíváme do okolí hradu Křivoklát. Ubytováni budeme v turistické ubytovně ve Višňové, jejíž kapacita je 23 lůžek, zbytek bude muset spát na karimatce na zemi. Odjezd v pátek 25. října z Neveklova autobusem v 16:15, sraz v 16:05. Návrat v pondělí 28. října do Neveklova v 17:44. S sebou spacák, přezůvky, dostatek vhodného oblečení a obutí, pláštěnku, ešus nebo jídelní misku, hrníček, láhev na vodu, baterku, hygienu, malý batůžek na jednodenní výšlap, jídlo na pátek (večer budeme vařit jen čaj) a 500 Kč. Velmi prosíme o potvrzení účasti.

Registrace 2020

Každoroční registrace se blíží. Peníze je potřeba odevzdat do poloviny října. Registrační poplatky zůstávají stejné jako minulý rok. Základní registrační poplatek (první dítě z rodiny v oddíle) je 750 Kč, zlevněný registrační poplatek (druhé a další dítě z rodiny v oddíle) je 650 Kč. Peníze můžete odevzdat v hotovosti rádcům družin nebo zaslat na bankovní účet střediska číslo 2401329324/2010, vedený u FIO banky. Do poznámky prosím uveďte text „Registrace 2020“ a dále celé jméno (tedy jméno i příjmení) člena, za kterého poplatek platíte. Peníze je potřeba odevzdat do poloviny října. Děkujeme. 

Dokumenty a informace k táboru

Pro rodiče, kteří nebyli na informační schůzce o táboru přikládáme soubory s potřebnými dokumenty a formuláři. Veškeré potřebné informace najdete v souboru informace pro rodiče, soubor s přihláškou obsahuje samotnou přihlášku, doporučený seznam věcí na tábor a formulář o bezinfekčnosti, který se odevzdává v den odjezdu na tábor. Dotazník o zdravotním stavu dítěte se také odevzdává v den odjezdu na tábor. Přihlášku je nutné odevzdat do konce května, poplatek za tábor zaplatit do poloviny června.

Informace_pro_rodice

Prihlaska_na_tabor

Dotaznik_o_zdravotnim_stavu_ditete

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

error Slider nebyl nalezen.