Plány na jaro a ještě dál

V sobotu 22.2. půjdeme na tradiční vycházku na Neštětickou horu. Sraz u klubovny v 9 hodin. S sebou jídlo a pití na celý den (klidně i na opečení na oheň), vhodné oblečení a obutí (náhradní ponožky či rukavice se neztratí) podle počasí a pláštěnku. Návrat kolem 15 hodiny.

20.-22.3. bude oddílová výprava

4.4. okresní kolo Závodu vlčat a světlušek

9.-12.4. bude oddílová velikonoční výprava

24.-26.4. bude výprava pro starší na Ivančenu

22.-24.5. bude oddílová výprava

13. a 27.6. budou táborové brigády

4.-18.7. bude tábor v Osečanech

Akce v lednu

Prahou plnou strašidel

V sobotu 11. ledna se koná další ročník závodu Prahou plnou strašidel.

Závod tříčlenných hlídek probíhá v uličkách Malé Strany a Starého Města, kde účastníci na základě rozluštění více či méně jednoduchých šifer získávají od nalezených strašidel vítězné body. Věkové kategorie jsou: A - ročník 2009 a mladší, B - 2006 a mladší, C - 2003 a mladší. Závod začíná na hřišti u Tyršova domu v 15 hodin.

Odjezd z Neveklova autobusem ve 13:15, sraz ve 13:05, dále pokračujeme vlakem. Návrat podle průběhu závodu (doběh závodních hlídek je pořadateli stanoven na 18:15), takže do Neveklova přijedeme buď v 19:40 nebo ve 20:40. S sebou teplé oblečení a obutí, hlavně čepice a rukavice, včetně náhradních ponožek, jídlo a pití na celý den (v zázemí startu závodu je možné si koupit malé občerstvení), hodinky, tužku, mobil (kdo má) a 100 Kč.

Velmi prosíme rodiče, aby potvrdili účast, abychom mohli vůbec sestavit soutěžní hlídky.

Zimní přechod brd

51. ročník Zimního přechodu Brd se koná v sobotu 25. ledna.

Odjezd autobusem z Neveklova v 06:15, sraz na náměstí v 06:05. Návrat do Neveklova v 17:42.

S sebou budete potřebovat jídlo a pití na celý den (doporučujeme teplý čaj do termosky), vhodné teplé oblečení a obutí včetně náhradních ponožek, rukavic atd. a 100 Kč.

Na místě srazu všech účastníků přechodu (Kytínská louka) je možné koupit teplý čaj a palačinku nebo párek v rohlíku.

NEZAPOMEŇTE KARTIČKY NA VYMĚŇOVÁNÍ.

Rodiče prosíme, aby nám dali vědět, kdo pojede. 

Skautské Vánoce

Informace o vánoční besídce najdete v plakátku zde.

Skautske_vanoce_2019

Akce v říjnu

Nácvik na ufobal

Jelikož se turnaj v ufobalu blíží, zkusíme ho trochu nacvičit u klubovny v sobotu 5. října. Zároveň nanosíme do klubovny nějaké dříví, abychom přežili blížící se zimu. Sraz u klubovny ve 14 hodin, svačinu sebou.

UFOBAL

Turnaj v ufobalu se letos koná v sobotu 12. října v Týnci nad Sázavou. Odjezd autobusem z Neveklova v 6:58, sraz na Malém náměstí v 6:50. Návrat podle průběhu turnaje, nejpozději do 19:39 v Neveklově. S sebou vhodné sportovní oblečení a obutí, pití a 130 Kč (z toho 100 Kč je na startovné, ve kterém je obsažen oběd a svačina). Bylo by velmi vhodné vědět, kdo pojede, abychom mohli dopředu připravit soutěžní družstva.

Oddílová podzimní výprava

Letos se o podzimních prázdninách podíváme do okolí hradu Křivoklát. Ubytováni budeme v turistické ubytovně ve Višňové, jejíž kapacita je 23 lůžek, zbytek bude muset spát na karimatce na zemi. Odjezd v pátek 25. října z Neveklova autobusem v 16:15, sraz v 16:05. Návrat v pondělí 28. října do Neveklova v 17:44. S sebou spacák, přezůvky, dostatek vhodného oblečení a obutí, pláštěnku, ešus nebo jídelní misku, hrníček, láhev na vodu, baterku, hygienu, malý batůžek na jednodenní výšlap, jídlo na pátek (večer budeme vařit jen čaj) a 500 Kč. Velmi prosíme o potvrzení účasti.

Registrace 2020

Každoroční registrace se blíží. Peníze je potřeba odevzdat do poloviny října. Registrační poplatky zůstávají stejné jako minulý rok. Základní registrační poplatek (první dítě z rodiny v oddíle) je 750 Kč, zlevněný registrační poplatek (druhé a další dítě z rodiny v oddíle) je 650 Kč. Peníze můžete odevzdat v hotovosti rádcům družin nebo zaslat na bankovní účet střediska číslo 2401329324/2010, vedený u FIO banky. Do poznámky prosím uveďte text „Registrace 2020“ a dále celé jméno (tedy jméno i příjmení) člena, za kterého poplatek platíte. Peníze je potřeba odevzdat do poloviny října. Děkujeme. 

Dokumenty a informace k táboru

Pro rodiče, kteří nebyli na informační schůzce o táboru přikládáme soubory s potřebnými dokumenty a formuláři. Veškeré potřebné informace najdete v souboru informace pro rodiče, soubor s přihláškou obsahuje samotnou přihlášku, doporučený seznam věcí na tábor a formulář o bezinfekčnosti, který se odevzdává v den odjezdu na tábor. Dotazník o zdravotním stavu dítěte se také odevzdává v den odjezdu na tábor. Přihlášku je nutné odevzdat do konce května, poplatek za tábor zaplatit do poloviny června.

Informace_pro_rodice

Prihlaska_na_tabor

Dotaznik_o_zdravotnim_stavu_ditete

Schůzka rodičů o táboře

Schůzka rodičů o letošním táboře se uskuteční ve čtvrtek 16.5. od 18:30 v klubovně. Rádi vám vysvětlíme, jak to na našich táborech funguje, co je potřeba před táborem udělat, jak se na tábor vybavit apod. Také probereme dvě brigády před táborem. Těšíme se na setkání.

Velikonoční výprava

Od čtvrtka 18. dubna do neděle 21. dubna pojedeme na oddílovou velikonoční výpravu do Jizerských hor. Ubytováni budeme na základně tanvaldských skautů Modrá hvězda (http://zakladnatanvald.wz.cz) nedaleko vrcholu Malého Špičáku. Odjezd ve čtvrtek autobusem z Neveklova z Malého náměstí v 7:15, sraz v 7:05 tamtéž. S sebou spacák, karimatku, přezůvky, utěrku, baterku, ešus nebo jídelní misku, lžíci, hrníček (plecháček), oblečení a obutí přiměřené počasí, malý batůžek, šátek, uzlovačku, kapesní nožík, jídlo na cestu a čtvrteční oběd, zápisník, tužku a 600 Kč. Návrat v neděli do Neveklova v 17:42.

Prosíme rodiče, aby nám potvrdili účast. Vzhledem ke vzdálenosti a délce se výprava uskuteční s minimálně 10 dětmi.

Děkujeme.

Výprava Buchov a brigáda

Oddílová výprava do Buchova

O víkendu 22.-24. března pojedeme na oddílovou výpravu do Buchova u Votic. Ubytováni budeme v dřevěné chatě uprostřed lesů, vzdálené cca půl kilometru od autobusové zastávky. Odjezd v pátek autobusem z Neveklova z Malého náměstí v 15:15, sraz v 15:05 tamtéž. S sebou spacák, karimatku, přezůvky, utěrku, baterku, ešus nebo jídelní misku, lžíci, hrníček (plecháček), oblečení a obutí přiměřené počasí, malý batůžek, šátek, uzlovačku, kapesní nožík, jídlo na pátek, zápisník a tužku a 200 Kč. Návrat v neděli do Neveklova v 18:30.

Vzhledem k poměrně velké nemocnosti dětí ve škole, prosíme rodiče, aby nám potvrdili účast. Výprava se uskuteční s minimálně 6 dětmi. Děkujeme.

Brigáda u klubovny

 V sobotu 30. března bude brigáda u klubovny s večerním programem a přespáním. Bude se řezat dřevo, hrabat listí, uklízet klubovna, mohli bychom založit květinový záhon před klubovnou a hlavně se bude rozebírat stará kadibudka a usazovat nová. Také budeme rádi za někoho šikovného, kdo se nebojí drobného zásahu do elektroinstalace v klubovně.

Plán akcí na druhé pololetí

V plánu na druhé pololetí jsou tyto akce:

  • 16.2.             již téměř tradiční vycházka na Neštětickou horu s buřty (odchod od klubovny v 10 hodin, návrat do 16 hodin, s sebou teplé oblečení a obutí, svačinu, pití, něco k opékání na oheň).
  • 15.2. - 17.2.  LANka
  • 22.3. - 23.3.  oddílová výprava
  • 29.3. - 31.3.  brigáda (hlavně kadibudka), deskovky, spaní v klubovně
  • 13.4.            okresní kolo Svojsíkova závodu skautů a skautek
  • 18.4. - 21.4.  Velikonoční výprava
  • 26.4. - 28.4.  Ivančena
  • 15.6. a 29.6.  předtáborové brigády
  • 6.7. - 20.7.    tábor

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

error Slider nebyl nalezen.